Aktīvā atpūtaRāmkalnu laivu noma piedāvā divvietīgus kajakus, trīsvietīgas un četrvietīgas ģimenes kanoe laivas, kas izceļas ar savu ātrumu un stabilitāti. Rūpējoties par jūsu drošību, visas laivas tiek iznomātas tikai komplektā ar glābšanas vestēm.
Tu esi aktīvas atpūtas piekritējs? Tev patīk mīt pedāļus un baudīt skaistu skatu pa ceļam? Nav svarīgi, kurā pilsētā un pat valstī Tu dzīvo, ja vienīgā aizķeršanās ir riteņa trūkums - Brauc uz Rāmkalniem vai jauno Rāmkalnu nomu Siguldā! Iegriezies mūsu velonomā un dodies ceļā pa speciāli izstrādātu velomaršrutu ar ASV ražotu GT velosipēdu.
Pie mums ir viena no garākām rodeļu trasēm Baltijā – 400 m gara, tai ir septiņas virāžas. Droši un aizraujoši ne tikai Jūsu bērniem, bet arī Jums - māmiņām, tētiem un vecvecākiem.
Rāmkalnu slēpošanas trases divi 200 metru garie nobraucieni būs piemēroti kā iesācējiem tā profesionāļiem.Pa vienu slēpo lēnu garu, otra paredzēta asāku izjūtu cienītājiem. 
"Rāmkalni" piedāvā jau izstrādātus vienas vai vairāku dienu maršrutus pa Gauju, Salacu, un citām Latvijas upēm. Pielāgosim maršrutu spējām un vēlmēm. Atbrauc, atstāj auto, iesēdies mūsu busiņā un mēs Tevi, Tavus ceļa biedrus, laivu un pārējās mantas aizvedīsim līdz vietai, kur sāksies piedzīvojums.
„Rāmkalnu" velonoma aicina izbaudīt interesantus ceļojumus miesai un dvēselei.
  • Rāmkalni - Vangažu baznīca - Rāmkalni (16 km)
  • Rāmkalni - Krimulda - Sigulda - Rāmkalni (31 km)
  • Rāmkalnu duatlons (laivu - velo maršruts)

«Garmin X Rāmkalni velo slēpņošana» ir piedzīvojums dabā ar pārbaudījumiem, orientēšanos, meklēšanu un atrašanas prieku. Ar Garmin navigācijas ierīci, jādodas 16 km garajā velo maršrutā «Rāmkalni» – Vangažu baznīca – «Rāmkalni», pēc dotajām norādēm jāmeklē slēpņi, jānoraksta vārdi, precīzi jāatkodē ziņojums un finišā saņem dāvanu!

Aktīvas atpūtas un ātruma cienītājiem - Rāmkalnu kameršļūkšanas trase!
Iespējams Tev likās, ka ar kameru lejup pa kalnu var "šļūkt" tikai ziemā - Rāmkalnos to var darīt arī gada siltākajā periodā, jo šķietamu ziemas izklaidi esam pārvērtuši par īstu vasaras atrakciju! 
Sajūti putna brīvību, aplūko Gaujas senleju no augšas. Lidojošais krēsls, kas atgādina mazu „gaisa tramvajiņu” ir paredzēts ikvienam, kas labprāt ļautos maigam vēja glāstam laižoties virs koku galiem un kaut uz īsu brīdi izbaudītu putna lidojumu.
Šai atrakcijai ir ierobežojumi: augumam jābūt vismaz 1,20 m un svars nedrīkst pārsniegt 100 kg.
Lecam pa četri, lecam uz augšu, lecam lejā un kurš var – met salto, jo tas “Rāmkalnos” ir atļauts, tas ir droši un kopā ar draugiem – varen jautrs pasākums.
„Rāmkalni” piedāvā īstus elektromobīļus, un īstas ielas ar ceļazīmēm, krustojumiem un luksoforiem pašiem mazākajiem braucējiem (līdz 30 kg).
Pasaule vēl nekad nebūs šķitusi tik apaļa!
 

ĒdamlietasLai jūs varētu svētkos īpaši pārsteigt un sagādāt prieku saviem draugiem, kolēģiem vai paziņām, esam kārtīgi pastrādājuši un piedāvājam Jums dabīgu vitamīnu lādiņus no Latvijā audzētiem un ražotiem produktiem!
Tā ir īsta un dabīga Latvijas garša!
Profesionāli rīkoti banketi ļauj jums koncentrēties uz pašu galveno. Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo.
Rāmkalnu mājīgais Bistro piedāvā paēst garšīgas pusdienas, vai vienkārši padzert kafiju mierīgā atmosfērā. Pašā Valmieras šosejas (A3) malā pirms Murjāņu tilta, Gaujas krastā, jūs gaida garda maltīte, laipna apkalpošana, ko papildinās skaists interjers un gleznaina apkārtne.
Mēs uzcēlām skaistu māju, mēs to krāsojām, flīzējām un iekārtojām. Ar aizrautīgu prieku mēs atvedām krāsnis un pannas, pasūtījām pašas labākās iekārtas. Mēs uzbūvējām konditoreju no siltas sirds. Tad mēs nolīgām labsirdīgus un prasmīgus konditorus un sākām mīcīt un raudzēt, cept un grauzdēt tā, ka smaržo visa Gaujmala.
Piedāvājam Jūsu grupai ieturēt pusdienu pauzi Rāmkalnos. Tā nav tikai pusdienošanas vieta, tā ir arī pietura skaistā vietā ar iespēju apskatīt Gaujas senleju. Un pie mums Jūs varēsiet garšīgi un ātri paēst, kā arī izmantot atrakciju parka piedāvāto pakalpojumu klāstu, vai vienkārši pastaigāties pa mūsu romantisko sapņu taku.
Tavs iemīļotais veikaliņš, tava pārdevēja, tavas bērnības smarža un garša. Tavas domas un sapņi, mazās jaukās ikdienas sajūtas. Mums tā visa pietrūka un tādēļ mēs uztaisījām jauku veikaliņu ar lielisku sortimentu ikdienai un brīvdienai!
Cilvēks nespēj baudīt skaistumu, būdams izbadējies... tieši tādēļ piedāvājam sagatavot piknika komplektus atpūtai brīvā dabā, kas remdētu izsalkumu un nenovērstu uzmanību no apskates objektiem vai fotogrāfēšanās vietām.
 

CitiTas ir piedzīvojums. Tā ir atpūta. Tas ir komandas darbs ar uzdevumiem, kas attīstīs komandas orientāciju uz mērķi un rezultātu. Rāmkalnu Team Building Academy uzlabos komandas iekšējo vidi, veicinās savstarpējo saskarsmi un uzticēšanos. Uzdevumu veiksmīgai izpildei noderēs asprātība, drosme, spēks un apņēmība.
Rāmkalnos viss ir labāks.
Te zāle aug zaļāka un debesis ir zilākas.
Šeit kafejnīcā smaržo kā mammas virtuvē un cepumi garšo kā tikko nočiepti no omes Emmas lielās cepumu kārbas.
Ekskursija skolēniem Rāmkalnu sukāžu ražotnē. Vai gribi ieskatīties aiz durvīm, kur top izslavētās Rāmkalnu sukādes, pastilas un sīrupi?
Jauno pavāru meistarklase. Vai gribi piemērīt pavāra cepuri? Iemācīsim tev uzcept saldo ābolīti un picu. 
Kad virsū mācas nogurums, kad viss gāžas ārā no rokām, bet birojā valda nemitīga kašķēšanās, īsts uzņēmējs rīkojas un sūta padotos aizraujošā četru dienu ceļojumā uz neticamiem pārsteigumiem bagāto Latvijas novadu - Vidzemi. 
Lai vairotu prieku, tajā jādalās ar citiem! Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes, lai gaviļnieks pats izvēlas, kā gūt pozitīvas emocijas, priekus un satraukumu.
Rāmkalnos realizētie Eiropas Savienības projekti.
“Ramkalni”是一家拉脱维亚公司,位于拉脱维亚风景最美的高加河畔。我们采用浆果、醋栗、水果和蔬菜,制作各种健康美味的果脯、果糕和果汁。