Banketi

Banketi Rāmkalnos

Profesionāli rīkoti banketi ļauj jums koncentrēties uz pašu galveno. Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo pasākumos, vai tā būtu maza kafijas pauze ar Rāmkalnu pašceptām smalkmaizītēm un smaržīgu kafiju, vai lielas svinības. Banketu klāšana ir mūsu sirdslieta jau turpat 15 gadus. Mūsu profesionālā komanda ir nenovērtējams partneris pasākumu rīkošanā.
 
Rāmkalnu profesionālā komanda jums izstrādās individuālu ēdienkarti pēc Jūsu vēlmēm, viesu skaita, pasākuma tematikas, budžeta un citiem kritērījiem.
 
Rāmkalni atrodas Inčukalna novadā, kas ir lieliska alternatīva Rīgai vai citām lielajām pilsētām. Banketu organizēšana pie dabas ļauj viesiem parādīt Latvijas dabas burvību. Esam pavisam ne tālu no Siguldas, banketi šeit ir dabas burvības apvīti. 


Vieta pasākumiem

Banketu zāleBanketu zāle Rāmkalnos ir piemērota līdz 70 cilvēku lielām grupām, vai līdz pat 300 cilvēku lielai grupai, izīrējot visu atpūtas parku. Banketu zāle ir no pārējā kompleksa atdalīta telpa ar atsevišķu garderobi un labierīcībām. Tā ir mājīga, iespējams klusināts apgaismojums romantiskākai noskaņai.

Aprīkojums

TV
Projektors (50 collu (125 cm x 80 cm))
Prezentāciju tāfele ar papīru
Iebūvēta skaņas sistēma
Skaņas aparatūra dzīvajai mūzikai
Bezvadu internets
WC
Ģērbtuve
Terase
Ar skatu uz Gauju.
Bezmaksas autostāvvieta

Cenas

Banketu zāles īre:
darba laikā 9.00 - 20.00 - 10 € stundā,
ārpus darba laika - 15 € stundā
 
(Cenas norādītas orientējoši. Rāmkalnu administrācija patur iespēju mainīt produkta vai pakalpojuma cenu.)
Lūdzu, sazinieties ar Rāmkalnu administrāciju par precīzām cenām.

Apskati banketu zāli virtuāli - 360° TŪRE > RĀMKALNI > KONFERENČU ZĀLE

 

 

Ēdienkarte

Rāmkalnos domājam zaļi, dodot priekšroku bioloģiski audzētai, vietējai produkcijai. Sakām "Nē" sliktajām e-vielām. Banketu ēdienkartē mums ir bagātīgas aukstās uzkodas, sātīgi siltie ēdieni un daudzveidīgi deserti. Visu gatavojam uz vietas mūsu kulinārijā un konditorejā.
Kad gatavo Rāmkalnos, tad smaržo visa Gaujmala!
Izmantojot mūsu bistro un restorāna plašo ēdienu un dzērienu klāstu, sastādīsim tieši Jūsu vajadzībām un gaumei atbilstošu ēdienkarti.

 


Banketi ārpus telpām

Pasākumu pļava Rāmkalnos

Ar skaistu skatu uz Rāmkalnu māju un Gauju, garām vijoties rodeļu trasei, pasākumu pļavā mēs varam noorganizēt jebkura veida pasākumu. Vai tie būtu biznesa pasākumi, vai privātie ar lielu cilvēku skaitu.Izklaides

Pēc banketa labs turpinājums ir  komandas saliedēšanas spēlēs vai traukšanās lejā ar rodeli pa rodeļu trasi. 
 

Atpūtas parks

Atpūtas parkā "Rāmkalni" ir pieejamas plašas izklaides iespējas. Vasarā darbojas dažādas atrakcijas, no kurām populārākie ir rodeļi. Ziemā darbojas slēpošanas kalns
 

Team building academy

Rāmkalnu Team Building academy sevi laika gaitā ir pierādijusi ar spēju stiprināt komandas garu ikvienā kolektīvā. Aktivitātes ir uz sadarbību vērstas, nevis uz individuālos izveicību, tāpēc tās ir pieejamas un patīk visas fiziskās sagatavotības cilvēkiem.
 

Naktsmītnes

Tuvākajā apkārtnē ir pieejamas dažādas naktsmītnes. Pēc jūsu vēlmēm piemeklēsim atbilstošākās - no hosteļiem līdz viesu mājām. Vakars var turpināties īstā latviešu pirtiņā vai smalkā SPA. 

KONTAKTI:

Par banketiem zvaniet Rāmkalnu šefpavārei Lienei Rūnikai +371 22007274
par visiem jautājumiem un rezervācijām rakstiet: info@ramkalni.lv