Laivu noma

"Ar Rāmkalnu laivu nomu sapņi kļūst par atmiņām!"


Rāmkalnu laivu nomas galerija "Ūdens sajūta".

"Zini - man patīk pie ūdens", tā viņa viņam teica toreiz, kad tikās pirmoreiz pie pulksteņa. Viņš viņu uzaicināja jaukā izbraucienā pa upi, viņi iemīlējās viens otrā... un upē ... Vakarā sprakšķēja ugunskurs, un viņš skaitīja dzejoli:


Kurš ūdens tā būtu smējies,
Ja to pasmeļ ar sauju
Dievs bija iemīlējies
pasaulē laizdams Gauju ....


Mēs zinām, tev arī patiks pie ūdens!

Kur ņemt laivu šādam romantiskam pasākumam? Vai varbūt gribas ar draugiem doties piedzīvojumā uz ūdens? Rāmkalnu saulainā laivu noma uzņemsies rūpes par tavu atpūtu. Piezvani vai atbrauc pats uz Atpūtas parku "Rāmkalni" un dosim padomu, kādu laivu izvēlēties un kādā virzienā doties. Mums ir divvietīgi kajaki, 
trīsvietīgas un četrvietīgas ģimenes kanoe laivas, kas ir īpašas ar savu ātrumu un stabilitāti. Rūpējoties par Jūsu drošību, visas laivas tiek iznomātas tikai komplektā ar glābšanas vestēm. Papildus ir iespējams pasūtīt piknika komplektu - garšīgus ēdienus un sastāvdaļas, lai papusdienotu pie dabas.

Inventārs


kanoe un airu laivas Laivu noma "Rāmkalni", popularizējot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu ģimenēm un draugiem, iznomā kajakus, kanoe un airu laivas.
Ja vēlies veselīgu, spirgtu relaksētu un galvenais drošu braukšanu, mūsu laivu nomā, izvēlies Kanoe – ērtas, ātras un izturīgas laivas. Nelielā iegrime un slaidā, plūstošā forma nodrošina labu slīdējumu. Laiva nebaidās no siekstām un sēkļiem, jāuzmanās vienīgi no asiem akmeņiem.
Jaunums!
Divvietīgi kajaki pārsteidz ar savu vadāmību, ātrumu un ērtumu. Lielisks ūdens transporta līdzeklis, lai pieveiktu garas distances. Tas ir arī pietiekami ietilpīgs mantām.
laiva gimenei Lieliska laiva ģimenei vai draugu pulkam. Konkrēti mūsu laivu nomā piedāvātās laivas izceļas ar savu stabilitāti, kas neskaitāmas reizes sevi pierādījušas praksē. Pat, ja Jums izdotos pa visiem kopā laivu apgāzt, tā nenoslīktu un kalpotu par glābiņu Jums, jo tās galos ir iebūvēti gaisa pontoni.
Airi Airi. Piedāvājam klasiskus kanoe airus darinātus no koka un alumīnija. Tie ir viegli un ērti ieguļ rokā. Mūsu airi neslīkst un šī īpašība priekšmetiem uz ūdens tiešām ir svarīga.
airu laiva Airu laivas. Romantiskiem vai ģimenes izbraucieniem uz īsāku laiku, tepat uz vietas, sākot un beidzot braucienu "Rāmkalni" piestātnes, laivu noma piedāvā četrvietīgu duļļu airu laivu, kura apvieno sevī gan stabilitāti, gan arī lieliskas ātruma spējas, jo braucienu laikā no piestētnes turp vai atpakaļceļš ir jāveic pret straumi. Ar šo laivu pat palu laikā ir iespējams doties pret Gaujas straumi.
glabsanas veste Glābšanas vestes. Drošība uz ūdens ir ļoti svarīga, tādēļ laivas bez glābšanas vestēm iznomāt nevar. Mums ir ērtas un modernas vestes, kā arī vestes mazajiem laivotājiem. Sargā pats sevi, uzmanīga attieksme pret sevi vienmēr vainagojas ar panākumiem un veiksmīgu dienu.
kivere Ķiveres. Latvijas apstākļos ķiveres nav obligātas, taču var noderēt, laužoties cauri krūmiem, vai arī pasargā no partnera enerģiskiem airu vēzieniem.
   
piknika grozs Piknika komplekts. Pie dabas un aktīvi darbojoties, apetīte rodas nemanot - tieši tādēļ piedāvājam Jūsu vietā parūpēties par ēdamlietām un garšīgu pusdienošanu Gaujmalā.

*Arhimēda spēks – spēks, kas darbojas no šķidruma puses, un ir vienāds ar ķermeņa svara gaisā un tā svara šķidrumu starpību (G.Gailītis, V.Rasmane, A.Ziedmanis; Fizika 9. klasei, 28.lpp;) Rāmkalnu krodziņa bibliotēka.

Laivo droši - praktiski ieteikumi laivotājiem!
Cenas laivu nomas un citiem pakalpojumiem!Ja uzsāksiet izmantot laivas, uzskatīsim, ka esat iepazinies ar peldlīdzekļu īres līguma noteikumiem un apņematies tos ievērot.
Atpūtas parka "Rāmkalni" laivu lietošanas līguma noteikumi.


Vidzemes plānošanas reģions izveidojis video, lai popularizētu ūdenstūrismu Vidzemē:

Atpūties ar ģimeni!


Piedzīvojumu meklētājiem!Drošas laivošanas pamatprincipi:

 

 
Sīkāku informāciju par laivu nomu un laivu braucienu rezervāciju varat veikt pa tālr.: 29100280 vai rakstot uz e-pastu:info@ramkalni.lv