Mēs atbalstām


2016


Ziemassvētku kausa izcīņa tenisā
16.12. 12:00, SMS Credit Tenisa centrs (Kārļa Ulmaņa gatve 150)
 vairāk info »

Inčukalna cepures turnīrs frisbijā
17.09, Inčukalna Sporta Komplekss
 vairāk info »

 Sauszemes spēku kājnieku brigādes 10.gadu jubileja
9.09., Ādažu novada Kadagā, Ādažu militārajā bāzē
Ģimenes dienas pasākumi, kurā karavīriem ar savām ģimenēm ir iespēja pavadīt kopīgi laiku atpūšoties, baudot priekšnesumus, piedaloties stafetēs kā arī nobaudīt Sauszemes spēku desmitgades jubilejas kūku, kas griezta ar komandiera zobenu.
CARNIKAVAS RUDENS RITEŅBRAUCIENS
11.09, Sporta un aktīvās atpūtas centrs "Zibeņi"
 vairāk info »

 Panteras kauss skrituļslalomā 2016 un Siguldas kauss skrituļslalomā 2016
10.-11.09., Lorupes grava, Siguldā
Sacensību mērķis ir noskaidrot 2016.gada labākos skrituļslalomistus Latvijā. Popularizēt skrituļslalomu kā labu brīvā laika pavadīšanas iespēju. Sarīkot svētkus gan lieliem, gan maziem skrituļslidotājiem.
Sacensību dalībnieki katrs saņems rodeļu braucienu.
Vairāk info par sacensībām:
Siguldas kauss skrituļslalomā 2016
Panteras kauss skrituļslalomā 2016
KALNIEŠU SPĒLES 2016
10.09. 11:00, Svētku laukums Siguldā 

Šis ir labdarības pasākums, kas tiek rīkots jau trešo reizi. Pasākuma mērķis – labi pavadīt laiku un reizē ziedot līdzekļus kopienas „Cerību sēta” sociālā pakalpojuma cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem izveidei. Pasākumā tradicionālās skotu Kalniešu spēles lieliem un maziem stipriniekiem, par pasākuma skotisko garu gādās viesis no Skotijas Iain Watson – četrkārtējais pasaules čempions dūdošanā un „Cerību spārni” ilggadējais atbalstītājs un draugs. Ikviens aicināts ieplānot šo dienu piedzīvojumiem, priekiem, stafetēm, izklaidēm, skotu dūdu skaņām, amatnieku un mājražotāju tirdziņam un labiem darbiem kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Vairo spēku dodot! 

 

LNK SPORT Tenisa turnīrs
14.08. SMS Credit Tenisa centrs (Kārļa Ulmaņa gatve 150)   


RADOŠĀ NEDĒĻA “ SATVERSIM BRUKNĀ ”
15.-20.08.
Pasākuma ideja ir palīdzēt bērniem, kuri saskārušies ar dažādām ilgstošām saslimšanām, īpašām vajadzībām un dodot iespēju vienu nedēļu vasarā pavadīt Bruknas muižā , kur bez rūpēm un ikdienas problēmām būs iespēja iesaistīties aktīvā un radošā atpūtā . Pasākums paredz arī bērnu vecākiem dot iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un rast mirkli atpūtai un baudīt laiku kopā ar bērnu, kā arī aktīvi iesaistīties radošajās darbnīcās, meistarklasēs un rotaļās. Mūsu mērķis ir dot mazliet bezrūpības, prieka un sirdsmiera, lai arī tikai vienas nedēļas garumā. vairāk info »


AMBERRACE swimrun sacensības
13.08. Salacgrīva
Amber race ir pirmās swimrun sacensības Austrumeiropā, kas notika mazajā piejūras kūrortpilsētā Salacgrīvā. Swimrun ir vispozitīvākais izturības sporta veids, kurā taku skriešana mijās ar peldēšanu atklātos ūdeņos. Swimrun ir emocijas! 
vairāk info »

 


SPORTLAND Tenisa turnīrs
7.08. SMS Credit Tenisa centrs (Kārļa Ulmaņa gatve 150)  
 

Panteras kauss skrituļslalomā 2016