Team-building academy

Tas ir piedzīvojums. Tā ir atpūta. Tas ir komandas darbs ar uzdevumiem, kas attīstīt komandas orientāciju uz mērķi un rezultātu. Uzlabot komandas iekšējo vidi, veicināt savstarpējo saskarsmi un uzticēšanos, kuru veiksmīgai izpildei noderēs asprātība, drosme, spēks un apņēmība. Jūs brauksiet ar laivām un riteņiem, orientēsieties purvā un pārvarēsiet šķēršļu joslu, mācīsieties palīdzēt sev un uzticēties citiem, izgaršosiet saldo uzvaras prieku un novērtēsiet īstu draudzību un biedriskumu.

Ņemot vērā klientu vēlmes un prasības, esam izstrādājuši dažādus piedāvājumus ar dažādām grūtības pakāpēm. Pie mums vienmēr atbilstošs inventārs, zinoši instruktori –
un piedzīvojums var sākties!


Grupu pieteikšana, papildus informācija pa telefonu: +371 29144010 (Kaspars)
E-pasts: kaspars@ramkalni.lv
 


PROGRAMMAS
 
"Silciema kods"

Agrā rīta stundā komanda ar vilcienu nokļūst Silciema dzelzceļa stacijā, no kurienes tā uzsāk "Silciema koda" atrisināšanu.
Komandai tiek izsniegta karte ar kontrolpunktiem. Atrodot kontrolpunktus, pie tiem jāatšifrē rēbuss, kā arī tiek doti papildus uzdevumi komandas saliedēšanai.
Tālāk komanda dodas uz Gaujas senleju, garām Lorupes gravai un augstākajam tiltam Baltijā, garām brīnišķīgajam Ķeizarkrastam. Īsa pauze pirms laivu brauciena pie gardās Rāmkalnu zupas. Tad komanda sēžas kanoe laivās, lai dotos lejā pa Gauju, līdz pat Rāmkalniem.
Piedzīvojumu mežs

«Piedzīvojumu meža" aktivitātes ir izstrādātas tā, lai komanda tās izpildītu kopā, tā veicinot vienotību un uzticēšanos viens otram. Uzdevumi nav fiziski sarežģīti, tomēr būs jāpadomā kā tos labāk izpildīt.
Komandai būs jāpārvar «Zemo virvju trase», jāglābjas no «Degošā kuģa», jāpārkļūst pār «kanjonu», bēgot no Indiāņiem, kā arī citas aktivitātes.

  Lojas kanjons

«Lojas kanjons» ir piedzīvojums dabā ar pārbaudījumiem, orientēšanos, meklēšanu un atrašanas prieku. Ir jādodas 10 km garajā maršrutā gar Loju un Gauju, pēc dotajām norādēm jāmeklē slēpņi, jānoraksta vārdi un precīzi jāatkodē ziņojums. Maršruts ir piemērots kā piedzīvojumu meklētājiem, tā mierīgai pastaigai. Tas ved pa klusiem meža ceļiem un takām, ir bagāts ar skaistiem dabas skatiem. Šajās takās staigāja Imants Ziedonis, kura mājas atrodas turpat Murjāņos. Sajutīsiet ko Ziedonis ir redzējis rakstot savus darbus.

  Zušu dabas vilinājums

Atpūtas vieta «Zuši» sniedz lielisku iespēju būt tuvāk dabai, nost no visas burzmas, lai netraucēti verētu nodoties aktīvajai atpūtai. «Zuši» ir ar plašu laukumu un plašām iespējām dažādām atrakcijām. Vieta ir īpaši piemērota konstrukcijas uzdevumiem. Pasākuma noslēgumā visa odziņa - gleznains nobrauciens ar trīsi!

Papildus iespējas:
+ kempinga mājiņas; 
+ izjādes ar zirgiem.

  Velo un laivu maršruti ar uzdevumiem

Vienkāršu dabas baudīšanu var apvienot ar asprātīgiem uzdevumiem, kas bagātinās un izklaidēs.
Varam izstrādāt maršrutus jūsu izvēlētā vietā, kā arī mēs paši esam izstrādājuši vairākus:
  • Vangažu aplis, 16 km ar velosipēdiem (maršruts ved gar Inčukalna velnalu, Annas Ludiņas Mākslinieku dārzu, Vilkaču priedi, Vangažu baznīcu un atpakaļ pa seno ceļu)
  • Lojas kanjons, 10 km ar kājām (maršruts ved gar Loju un Gauju)
  • Velnalas noslēpums, 5 km ar kājām (maršruts ved līdz Inčukalna velnalai, gar vēsturisko Inčukalna muižas medību pili)
Laivu maršrutus var izvēlēties pēc vēlmēm - no pāris stundu līdz vairāku dienu braucieniem.
Velo un laivas var apvienot Duatlonā – ar velosipēdiem braucot līdz laivošanas sākumpunktam un tad laivot atpakaļ.
  Telpu spēles

Komandu saliedēšanas spēles var notikt arī telpās – gan pie mums Rāmkalnos, kad laikapstākļi neļauj doties ārā, gan jebkurā citā vietā. Telpas neierobežo aktivitāšu efektivitāti. Katra telpa ir pielāgojama un pat papildinās kopējo norisi.


PIEDĀVĀJUMI  Lielās sporta spēles

Mēs izstrādāsim katram kolektīvam speciālu sporta spēļu programmu, piemeklēsim piemērotāko spēļu vadītāju, nodrošināsim ar viskorektākajiem un neuzpērkamajiem tiesnešiem, pēc kārtīgas sportošanas pabarosim ar gardiem ēdieniem, veiksmīgākajiem sarūpēsim patīkamas balvas un visbeidzot sarunāsim visjautrākās un atraktīvākās mūzikas grupas un DJ Jūsu vakara izklaidēm.

 

  3 dienas Vidzemē

3 dienu piedzīvojums Vidzemē ir tas, kas vajadzīgs, lai kolektīvu saliedētu no jauna.
Esam izstrādājuši vienreizēju aktivitāšu programmu. Piedzīvojuma laikā iemācīsieties lidot, pabūsiet slepenā bunkurā, pārvarēsiet dažādus šķēršļus, kuros būs jāstrādā gan ar galvu, gan ar muskuļiem. Laidīsieties jautrās atrakcijās un relaksēsieties SPA. Izbaudīsiet burvīgos Vidzemes skatus un vēstures bagātības. 3 vislabāk pavadītās dienas labā kompānijā – tas jūs sagaida.


 

 Mēs ar prieku izstrādāsim arī citu jaunu piedāvājumu speciāli jūsu komandai,
vai papildināsim esošo piedāvājumu pēc jūsu vēlmēm!

 


Grupu pieteikšana, papildus informācija pa telefonu: +371 29144010 (Kaspars)
E-pasts: kaspars@ramkalni.lv
Video galerija

Kā sagatavoties Rāmkalnu Team Building akadēmijai? Un citi video (playlist).

Mūsu klienti: