Team-building academy

Tas ir piedzīvojums. Tā ir atpūta. Tas ir komandas darbs ar uzdevumiem, kas attīstīt komandas orientāciju uz mērķi un rezultātu. Uzlabot komandas iekšējo vidi, veicināt savstarpējo saskarsmi un uzticēšanos, kuru veiksmīgai izpildei noderēs asprātība, drosme, spēks un apņēmība. Jūs brauksiet ar laivām un riteņiem, orientēsieties purvā un pārvarēsiet šķēršļu joslu, mācīsieties palīdzēt sev un uzticēties citiem, izgaršosiet saldo uzvaras prieku un novērtēsiet īstu draudzību un biedriskumu.

Ņemot vērā klientu vēlmes un prasības, esam izstrādājuši dažādus piedāvājumus ar dažādām grūtības pakāpēm. Pie mums vienmēr atbilstošs inventārs, zinoši instruktori –
un piedzīvojums var sākties!

 

 

Grupu pieteikšana, papildus informācija pa telefonu: +371 29144010 (Kaspars)
E-pasts: kaspars@ramkalni.lv

 
"Silciema kods"

Agrā rīta stundā komanda ar vilcienu nokļūst Silciema dzelzceļa stacijā, no kurienes tā uzsāk "Silciema koda" atrisināšanu. Komandai tiek izsniegta karte ar kontrolpunktiem. Atrodot kontrolpunktus, pie tiem jāatšifrē rēbuss, kā arī tiek doti papildus uzdevumi komandas saliedēšanai.

Tālāk ar velosipēdiem komanda dodas uz Gaujas senleju, garām Lorupes gravai un augstākajam tiltam Baltijā, garām brīnišķīgajam Ķeizarkrastam. Īsa pauze pirms laivu brauciena pie gardās Rāmkalnu zupas. Tad sēžas kanoe laivās, lai dotos lejā pa Gauju, līdz pat Rāmkalniem.

Mēs zinām, ko pēc pasākuma darīt, ja vēl nevelk uz mājām. Varam noorganizēt viesu mājas, pirtis, piknika vietas vai censties izpildīt citas jūsu vēlmes. Zinām labākās vietas apkārtnē.


Piedzīvojumu mežs

«Piedzīvojumu meža" aktivitātes ir izstrādātas tā, lai komanda tās izpildītu kopā, tā veicinot vienotību un uzticēšanos viens otram. Uzdevumi nav fiziski grūti, tomēr būs jāpadomā kā tos labāk izpildīt. Komandai būs jāpārvar "Zemo virvju trase", jāglābjas no «Degošā kuģa«, jāpārkļūst pār kanjonu, bēgot no Indiāņiem, kā arī citas aktivitātes.


Mēs zinām, ko pēc pasākuma darīt, ja vēl nevelk uz mājām. Varam noorganizēt viesu mājas, pirtis, piknika vietas vai censties izpildīt citas jūsu vēlmes. Zinām labākās vietas apkārtnē.


  Poligons(būs pieejams 06.2016)
 
Tas ir piedzīvojums. Tā ir atpūta. Tas ir komandas darbs ar uzdevumiem, kuru veiksmīgai izpildei noderēs asprātība, drosme, spēks un apņēmība. Jūs būvēsiet tiltus, pārvarēsiet šķēršļus, kāpsiet sienā, kopīgi veidosiet figūras, mācīsieties palīdzēt sev un uzticēties citiem, izgaršosiet saldo uzvaras prieku un novērtēsiet īstu draudzību un biedriskumu!

Pusdienas nav iekļautas cenā, par tām jāvienojas atsevišķi, ņemot vērā Jūsu vēlmes. Mēs zinām, ko darīt pēc pasākuma, ja vēl nevelk uz mājām. Varam noorganizēt viesu mājas, pirtis, piknika vietas vai censties izpildīt citas jūsu vēlmes. Zinām labākās vietas apkārtnē.
Min. skaits - 7 cilvēki. 


Velnalas noslēpums

Ceļojumā uz Inčukalna Velnalu jūs iemācīsieties iejusties dabā, savstarpēji sadarboties un paļauties vienam uz otru, neapmaldīties mežā, iekurt ugunskuru, draudzīgā kompānijā uzcept desiņas uz ugunskura, piedzīvot jaunus un nebijušus mirkļus jautrā gaisotnē!

Ģērbieties pēc iespējas ērtāk un sportiskāk - kopā iekarosim
meža taciņas, iegūsim pirmās iemaņas kopīgā kolektīvā sadarbībā!
 
Pasākuma cenā ietilpst pusdienas - uz ugunskura ceptas "Rāmkalni“ mednieku desiņas.  Pārgājieni / Orientēšanās

«Garmin X Rāmkalni slēpņošana» ir piedzīvojums dabā ar pārbaudījumiem, orientēšanos, meklēšanu un atrašanas prieku. Ar Garmin navigācijas ierīci, jādodas 16 km garajā velo maršrutā «Rāmkalni» – Vangažu baznīca – «Rāmkalni», pēc dotajām norādēm jāmeklē slēpņi, jānoraksta vārdi un precīzi jāatkodē ziņojums. Maršruts ir piemērots kā piedzīvojumu meklētājiem, tā ģimenēm un romantiskiem braucienam divatā. Tas ved cauri klusiem meža ceļiem un ir bagāts ar skaistiem skatiem, kā arī dabas un kultūras apskates objektiem.
 
Pusdienas nav iekļautas cenā, par tām jāvienojas atsevišķi, ņemot vērā Jūsu vēlmes. Mēs zinām, ko darīt pēc pasākuma, ja vēl nevelk uz mājām. Varam noorganizēt viesu mājas, pirtis, piknika vietas vai censties izpildīt citas jūsu vēlmes. Zinām labākās vietas apkārtnē.  Duatlons

Piedāvājums ir domāts kolektīviem, kas vēlas kopīgu aktīvu atpūtu bez papildus sarežģītu uzdevumu risināšanas. Velosipēdi un laivas – mierīgi un bez stresa.

Ceļš sākas Rāmkalnos, līkumo pa Krimuldas mežiem un pļāvām līdz Krimuldas baznīcai. Neliels posms pa Krimuldas šoseju un atkal jāgriež mežā, garām Krimuldas muižas kompleksam līdz Velnalas klintīm. Šķērsojot Gauju pa kājinieku tiltu, Jūs sagaidīs mūsu puiši, iesēdinās laivās un laivosiet līdz pašiem Rāmkalniem.

Pusdienas nav iekļautas cenā, par tām jāvienojas atsevišķi, ņemot vērā Jūsu vēlmes. Mēs zinām, ko darīt pēc pasākuma, ja vēl nevelk uz mājām. Varam noorganizēt viesu mājas, pirtis, piknika vietas vai censties izpildīt citas jūsu vēlmes. Zinām labākās vietas apkārtnē.  3 dienas Vidzemē

3 dienu piedzīvojums Vidzemē ir tas, kas vajadzīgs, lai kolektīvu saliedētu no jauna.
Esam izstrādājuši vienreizēju aktivitāšu programmu. Piedzīvojuma laikā iemācīsieties lidot, pabūsiet slepenā bunkurā, pārvarēsiet dažādus šķēršļus, kuros būs jāstrādā gan ar galvu, gan ar muskuļiem. Laidīsieties jautrās atrakcijās un relaksēsieties SPA. Izbaudīsiet burvīgos Vidzemes skatus un vēstures bagātības. 3 vislabāk pavadītās dienas labā kompānijā – tas jūs sagaida.


   Lielās sporta spēles

Mēs izstrādāsim katram kolektīvam speciālu sporta spēļu programmu, sameklēsim piemērotāko spēļu vadītāju, nodrošināsim ar viskorektākajiem un neuzpērkamajiem tiesnešiem, pēc kārtīgas sportošanas pabarosim ar gardiem ēdieniem, veiksmīgākajiem sarūpēsim patīkamas balvas un visbeidzot sarunāsim visjautrākās un atraktīvākās mūzikas grupas vai DJ Jūsu vakara izklaidēm.