Veikals

VEIKALA DARBA LAIKS NO 9:00 LĪDZ 22:00 KATRU DIENU

Iedvesmojoties no „Rāmkalnu” skaitās dabas un Gaujas nerimstošās enerģijas, esam sākuši ražot savus oriģinālos un dabai draudzīgos produktus. Mūsu ražojumi top tikai no dabīgām un kvalitatīvām izejvielām un produktiem, kurus rūpīgi izvēlamies no Latvijas labākajām saimniecībām.


Rāmkalnu veikaliņš piedāvā svaigu un interesantu ikdienas preču klāstu: pārtika, augļi, pašu cepta konditoreja, pašu gatavota kulinārija, ikdienas preces, un ļoti pilnīgs un pārdomāts alkohola un vīnu sortiments, tiešām labs!  Katru dienu „Rāmkalnos” pietur „Straupes pienotavas” mašīna, lai atvestu mums pašu labāko un svaigāko pienu, no kura top mūsu saldējums. Savukārt zemnieku saimniecībā „Kunturi” tiek audzētas veselīgas cūciņas, kas tiek barotas ar Latvijas graudiem un zirņiem, un kuru gaļa pēc tam mūsu prasmīgo pavāru rokās pārtop par sulīgu kakla karbonādi, mednieku desiņām un gardēžu iecienītajām ruletēm. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar vietējiem ogu un dārzeņu audzētājiem, esam kļuvuši par vieniem no lielākajiem veselīgo sukāžu un pastilu ražotājiem valstī.
Tāpat mums izveidojusies veiksmīga sadarbība ar tādām Latvijas saimniecībām kā z/s „Gundegas”, z/s „Jāņkalni”, z/s „Mierkalni”, z/s „Lejaskārkli”, z/s "Rīvēni", z/s "Strēlnieki", z/s Veckūkumi", z/s "Vecsiljāņi", z/s "Dorītes", z/s "Krišjāņi", z/s "Pīlādži", z/s "Itreķe" u.c. 
 


No deviņiem rītā līdz desmitiem vakarā. Katru dienu!

Veikala 360° apskatei spied - RĀMKALNI - VEIKALS

Atvēršanai jaunā logā spied šeit: skatskat.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu veikaliņā!