Laivu karnevāls

Pieteikšanās ir beigusies!
Uz tikšanos Laivu karnevālā!  


 


Bildes no Laivu karnevāls 2016: Galerija
Laivu karnevāls 2016 video:Ieskandinot laivošanas sezonas sākumu un atzīmējot Darba svētkus, 1. maijā, jau septīto gadu pēc kārtas norisināsies jestrākais aktīvās atpūtas pasākums uz ūdens - "Laivu karnevāls", Gaujas posmā no Siguldas līdz Atpūtas parkam „Rāmkalni”.
 
Kā ierasts, "Laivu Karnevālā" tiks vērtēta atraktivitāte, oriģinalitāte, humora izjūta un komandas gars, nevis distancē pavadītais laiks un ātrums. Siguldas pludmalē būs izvietoti kontrolpunkti no VENDEN, KEEN, Piedzīvojumu parka "Tarzāns" un Inčukalna Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības kuros jāveic dažādi radoši un atraktīvi uzdevumi. Šogad būs divas GRAND PRIX un tās saņems komanda, kura būs visdraudzīgākā, visatsaucīgākā un visatraktīvākā. Balvās jūras ceļojumi no Tallink Latvija.
Būs arī specbalvas dažādās nominācijās, kā visslapjākā, izpalīdzīgākā, dzīvespriecīgākā, visdziedošākā un citās. 
 
No Rīgas līdz Siguldai pasākuma dalībnieki varēs nokļūt ar vilcienu bez maksas, speciālajā „Laivu karnevāla” vagonā no Pasažieru vilciens. Dalībniekus uz perona sagaidīs pasākuma vadītājs, kaislīgs laivotājs, aktieris un vienkārši aktīvās atpūtas cienītājs - Imants Vekmans ar pazīšanās zīmi – airi rokā! Siguldā no dzelzceļa stacijas ar autobusu dalībnieki tiks nogādāti līdz distances sākumpunktam – kempingam „Dainas”, pļavā pretī Gūtmaņa alai.

„Laivu karnevāls” sāksies ar krāšņu parādes braucienu, uz kuru aicināti arī fani, draugi un līdzjutēji, lai atbalstītu komandas. Distances kopējais garums ir 17km. Dalībnieki piedalās ar karnevālam sagatavotām un tehniskā kārtībā esošām laivām. Visu distances laiku dalībniekus vērtēs organizatora izvirzīta žūrija. Pēc distances veikšanas atpūtas parkā "Rāmkalni" ar zupu, aktivitātēm un dziesmām notiks apbalvošana. Pēc tam visus dalībniekus, kuri brauks ar vilcienu mājās, nogādās Inčukalna dzelzceļa stacijā.
 
„Laivu karnevāla” dalības maksa tikai 3.50€ no personas. Piedāvājums uz pasākumu kanoe laivu nomai ar 64% atlaidi: 3 – vietīga laiva par 15€, 4 – vietīga laiva par 17€ (beigušās). Cenā ietilpst arī glābšanas vestes, kuras ir obligātas visiem dalībniekiem. Tās ir arī atsevišķi iznomājamas. Iznomājot laivu, pasākuma rītā tā jau būs starta vietā un jāparūpējas būs tikai par izdekorēšanu pēc komandas tematikas.
 
Piesakies tagad un tiekamies laivu karnevālā! 


Seko informācijai arī Rāmkalnu profilos sociālajos medijos: Facebook, Draugiem un Twitter.

Drošas laivošanas video:

 
Kontakti informācijai:
Mob. tel.: 26644622 
E. info@ramkalni.lv

Uz tikšanos „Laivu karnevālā”!

 


Pirms Laivu karnevāla paliec pa nakti kempingā "Dainas"
Telefona numurs rezervācijām un info: 29234706
 

 

Подпишись на новости