Lai sniegtu Tev labāko tiešsaistes pakalpojumu, mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu lapu, Tu piekrīti Rāmkalnu sīkdatņu un privātuma politikai.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Rāmkalni ir vieta, no kuras nākam.

Te aizsācies un sparīgi turpinās mūsu stāsts - te uzņemam savus viesus, lolojot Atpūtas Parku, no sirds audzējam un kopjam tuvākus un tālākus tīrumus, lai ražotu mūsu dabīgos gardumus.

Kas pašu audzēts, dubult lolots un kopts. Mums tīk viesi un svētki, tāpēc ar prieku organizējam un šeptējam pasākumus - lielus un ļoti lielus, mazākus un pavisam maziņus - Rāmkalnos un visā Latvijā.


Jaunumi

Sezonas aktuālie produkti
Sukādes

Sukādes ir 100% dabīgs un ar vitamīniem bagāts produkts. Tas ir veselīgs saldumu aizvietotājs, ko ražojam no Latvijā audzētām ogām, augļiem un dārzeņiem.

Sukādes šokolādē

Kārums īstiem šokolādes cienītājiem. Tās ir gards ikdienas našķis un lielisks papildinājums svētku galdam. Mūsu klienti šo produktu labprāt izvēlas kā dāvanu svētkos. 

Sīrupi

Veselīgie sīrupi top no Latvijā audzētām, vitamīniem bagātām ogām un augļiem. Sīrupi ir ne tikai veselīgs dzēriens pieaugušajiem un bērniem, bet arī sulīga sastāvdaļa dažādiem saldajiem ēdieniem.

Kvalitāte ir mūsu pārliecība.

Esam ne tikai ražotāji, bet arī lauksaimnieki.

 

Nav labāka veida, kā pārliecināties par savu izejmateriālu īstumu un kvalitāti, kā audzējot tos pašiem, kā arī bieži dodoties ciemos pie saviem piegādātājiem.

 

Kopš 2013. gada esam ne tikai ražotāji, bet arī lauksaimnieki - paši savos tīrumos, pļavās, mežos un purvos audzējam ogas un dārzeņus.

 

Sākotnēji mūsu ogas un dārzeņi laukos uzņem saules starus, vitamīnus, aug un klausās putnu dziesmas.
Sezonai noslēdzoties, laukus novācam un sākas šo izejvielu ceļš uz ražotni.

lasīt
vairāk


Piesakies jaunumiem E-pastā
Esi informēts par jaunumiem Atpūtas parkā. Esi pirmais, kurš uzzin jaunāko par mūsu produktiem. Esi pirmais, kurš uzzin jaunāko par mūsu produktiem.
Pieteikties
Pateicamies LIAA par atbalstu! Līguma Nr: SKV-L-2016/117