Lai sniegtu Tev labāko tiešsaistes pakalpojumu, mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu lapu, Tu piekrīti Rāmkalnu sīkdatņu un privātuma politikai.
Uzzini vairāk: Privātuma politika


Privātuma politika.

 

 

 

Mums rūp mūsu mājas lapas viesu personas datu aizsardzība un privātums.

 

 

Rāmkalnu mājas lapas viesu personas datu aizsardzību mēs nodrošinām atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Informācija, ko par mūsu mājas lapas viesiem iegūstam, tiek apstrādāta atbilstoši to ievākšanas mērķim, piemēram, lai sniegtu pieprasīto informāciju vai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu utml.

 

Lai nodrošinātu mājas lapas lietošanas pieredzes uzlabošanu, mēs apstrādājam informāciju, kas ietverta mājas lapas piekļuves failos - IP adrese, interneta servisa nodrošinātājs, apmeklējuma laiks, aplūkotās sadaļas. Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas nodrošina mājas lapas izmantošanas iespējas. Mūsu mājas lapas viesi var atteikties no sīkdatņu izmantošanas, tomēr to neiesakām, jo tādā gadījumā tiks samazinātas mājas lapas izmantošanas un uzskates iespējas. Ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem Tu vari iepazīties tālākajā tekstā.

 


Kādus personas datus mēs ievācam un kāpēc?

 

Blakus datiem, kurus ievācam ar sīkdatņu starpniecību, mūsu mājas lapā Tev ir iespēja pieteikties mūsu jaunumu ziņām, izvēloties tēmu un norādot savu elektroniskās pasta kastītes adresi. Šos datus mūsu uzdevumā apkopo trešā puse, ar viņu datu ievākšanas politiku vari iepazīties te: https://mailchimp.com/legal/privacy/ Esam priecīgi, ka izvēlies saņemt jaunumus no mums, apsolām bieži netramdīt.

Esam veikuši visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību, tajā paša laikā, mēs neuzņemamies atbildību par citām mājas lapām, uz kurām ir saites no mūsu mājas lapas. Vēršam uzmanību uz to, ka šī Privātuma politika laika gaitā var tikt mainīta un papildināta, šajā mājas lapas sadaļā tiks publicētas visas izmaiņas, ja tādas būs. Aktuālā Privātuma Politikas redakcija te būs pieejama jebkurā laikā.

 

Piekrišana - spēkā no 2018. gada 6.septembra.

 

Šī mājas lapa pieder, to uztur un pārvalda SIA “Rāmkalni Nordeco”, vienotais reģistrācijas numurs 40003629003, juridiskā adrese „Beverīnas”, Krustiņi, Inčukalna novads, Inčukalna pagasts, LV-2141 (turpmāk – “Rāmkalni”).

Rāmkalni sargā un rūpējas par šīs mājas lapas apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību.

Apmeklējot www.ramkalni.lv un www.ramkalni.com (turpmāk — tīmekļa vietnes) Tu piekrīti mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai, kas tiek izklāstīta šajā dokumentā tālāk. Pirmo reizi, atverot mūsu lapu, atvērsies uznirstošs logs ar šādu paziņojumu, aicinām iepazīties ar šiem noteikumiem un tos akceptēt, jebkurā laikā Tu vari pārskatīt šo politiku un atsaukt savu piekrišanu, izpildot turpinājumā sniegtos norādījumus.

Lietojot sīkdatnes, tiek apstrādāti kopējie lietotāju paradumi, identificētas problēmas un trūkumi lapas darbībā, uzkrāta mājas lapas lietošanas vēsture, ievākta lietotāju paradumu statistika, kā arī tiek nodrošināta lapas funkcionalitātes pilnīga un ērta izmantošana.

 

Kas ir sīkdatnes? 

 

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko mājas lapa saglabā Tavā datorā vai mobilajā ierīcē, kad Tu atver vietni. Tā lapai palīdz atcerēties pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esi izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna.

 

Kādas ir sīkdatnes?

 

Analītiskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes krāj informāciju, kā mūsu mājas lapas apmeklētājs lieto interneta mājas lapu, piemēram, kādas sadaļas visbiežāk tiek apmeklētas. Šī informācija mums palīdz attīstīt lapu, padarīt to Tev draudzīgāku un ērtāku. Šīs sīkdatnes identificē Tavu ierīci, taču neizpauž identitāti. Atsevišķos gadījumos analītiskās sīkdatnes var tikt nodotas trešajām personām, piemēram, “Google Analytics”. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties šeit - http://www.google.com/analytics/terms/us.html Šīs sīkdatnes tiek glabātas Tavā iekārtā ne ilgāk kā divus gadus.

 

Tehniskās sīkdatnes jeb obligāti nepieciešamās sīkdatnes (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.). Šīs sīkdatnes ir būtiskas, jo ir nepieciešamas lapas netraucētai darbībai. Bez šīm sīkdatnēm nav iespējams pilnvērtīgi lietot mājas lapu. Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai izpildītu Tavus pieprasījumus, kā arī, lai mājas lapa būtu spējīga atcerēties, kurai sīkdatņu lietošanai, Tu esi piekritis. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja ierīci, taču neizpauž lietotāja identitāti un nevāc un neapkopo lietotāja informāciju. Šīs sīkdatnes glabājas Tavā ierīcē līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma, bet ne ilgāk kā divus gadus. Tev pastāv iespēja, izmantojot pārlūkprogrammu, nodrošinātās iespējās tās atspējot, bet, tā darot, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

 

Mērķa vai reklāmas sīkdatnes. Nodrošina reklāmas un paziņojumus, kas saistīti ar Tevi un Tavām interesēm. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai pielāgotu reklāmu un paziņojumus, balstoties uz Tavām interesēm. Šīs sīkdatnes lapas apmeklētāju ierīcēs glabājas pastāvīgi.

 

Sīkdatņu saglabāšana, ierobežošana un atspējošana.

 

Apmeklējot mūsu mājas lapu, Tu tiec informēts, ka mēs izmantojam sīkdatnes. Aizverot šo paziņojumu, Tu apstiprini, ka Esi iepazinies un piekrīti informācijai par sīkdatnēm. Pēc Tavas vēlēšanās sīkdatnes var kontrolēt un izdzēst. Ja Tu nevēlies, lai ierīcē tiktu izmantotas sīkdatnes, Tu vari mainīt izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumus. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi. Tomēr ņem vērā, ka Tev nav iespējams atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām nav iespējama interneta vietnes pilnvērtīga lietošana.