Lai sniegtu Tev labāko tiešsaistes pakalpojumu, mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu lapu, Tu piekrīti Rāmkalnu sīkdatņu un privātuma politikai.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Rāmkalniem jauns produkts.

20 novembris 2018
produkti

Tirdzniecībā pieejami jaunie BIO ķirbju, BIO cidoniju un lielogu dzērveņu pulveri. Jaunie pulverīši ir vērtīga piedeva dažādu ēdienu pagatavošanai un dekorēšanai. Pulverīši bagātinās Tavu maltīti ar šķiedrvielām, vitamīniem un minerālvielām.

Iesakām pievienot smūtijiem, jogurtiem, desertiem, putrām, zupām, saldējumiem, cepumiem, kokteiļiem, salātiem, tējām, omletēm, pankūkām, ievārījumiem un citiem ēdieniem.

  • BIO Ķirbju pulveris satur daudz magnija, kālija un šķiedrvielu. Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, savukārt kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu. Ķirbju produktu lietošana uzturā stiprina organisma imunitāti, kaulus un sirdi.
  • BIO Cidoniju pulveris ir ļoti bagātīgs C vitamīna avots un satur daudz šķiedrvielu. C vitamīns paaugstina darba spējas un uzlabo noskaņojumu, kā arī stiprina imūnsistēmu. Šķiedrvielas uzlabo organisma vielmaiņu un gremošanas procesus. Cidoniju lietošana labvēlīgi ietekmē kuņģa un plaušu darbību.
  • Lielogu dzērveņu pulveris ir vērtīgs C vitamīna avots un satur daudz šķiedrvielu. Dzērvenēs esošie antioksidanti attīra organismu no smagajiem metāliem, palīdzot saglabāt jaunību un skaistumu.

Produkts piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Pieejami 30g iepakojumos. Jaunie BIO ķirbju, BIO cidoniju un lielogu dzērveņu pulveri nopērkami Rāmkalnos mūsu veikaliņā un Rīgā mūsu kafe Krasta un Berģu DEPO. 

 
Atpakaļ uz jaunumiem

Baudi ziemas priekus Rāmkalnos
Slēpošanas un snovborda trase
gaidām tevi uz kalna!
Uzzināt vairāk