Lai sniegtu Tev labāko tiešsaistes pakalpojumu, mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu lapu, Tu piekrīti Rāmkalnu sīkdatņu un privātuma politikai.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Gardi, ērti un ātri – viss Tavam svētku galdam!

14 decembris 2020
Ēdināšana

Plaša kulinārijas izvēle, gardas kūkas, kliņģeri un smalkmaizītes. Pasūtījumus vari izņemt Rīgā un Rāmkalnos! 

Gardumu katalogu skati te: katalogs. 

Piedāvājumā mūsu skaistās, no dabīgām izejvielām gatavotās kūkas – šokolādes, piparmētru, siera-ķirbju, rudzu maizes, medus, burkānu, Napaleons. Mūsu prasmīgās konditores rada brīnumus, izgatavojot kūkas dažādās formās un izmēros, divos vai vairākos stāvos, ar krāšņiem zīmējumiem, dažādiem pārklājumiem un dekoriem. Lieliski piemēroti pie rūgtas kafijas ir mūsu gardie vārītā krēma, šokolādes un JAUNUMS – dzērveņu eklēri. 

Pieejami dažādu formu kliņģeri ar saldo un sāļo pildījumu, smalkmaizītes – vārītā krēma, biezpiena, kanēļa, karameļu, magoņu, biezpiena radziņš, speķa pīrādziņi, buljona pīrādziņi, ķiploku maizītes.

Strauji tuvojoties Ziemassvētku laikam, jau laicīgi vari pasūtīt mūsu kraukšķīgās, plānās, aromātiskās svētku piparkūkas, kā arī pārējos iecienītos Rāmkalnu cepumus – biskvīta, olbaltuma, peļu našķus, smilšu, šokolādes actiņas un siera.

Plašā izvēlē piedāvājam pasūtīt Tavam svētku galdam mūsu kulinārijas gardumus – kanapē maizītes, pirkstiņuzkodas, dažāda veida salātus, gaļas, zivju, siera un dārzeņu plates, kā arī desertiņus un saldās uzkodas, karsti kūpinātās vistiņas, sulīgo, marinēto cūkas krūtiņu, mājas un ķimeņu desiņas.

Zvani, uzklausīsim Tavu pasūtījumu: +371 29100280.

Pasūtījumus vari izņemt:

Inčukalnā, Atpūtas parkā RĀMKALNI.

Rīgā:

  • veikals DEPO, Krasta iela 36;
  • veikals DEPO, Siguldas šos. 6;

 
Atpakaļ uz jaunumiem