Lai sniegtu Tev labāko tiešsaistes pakalpojumu, mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu lapu, Tu piekrīti Rāmkalnu sīkdatņu un privātuma politikai.
Uzzini vairāk: Privātuma politikaPicu meistarklase bērniem

15 janvāris 2024

28. janvārī plkst. 11:00 Rāmkalni aicina uz picu meistarklasi bērniem! Ļauj savam mazajam iejusties īsta pavāra lomā kopā ar picēriju Bella Pizza!

Meistarklases laikā būs iespēja iepazīties ar picas gatavošanas vēsturi un picu meistara vadībā katrs bērns varēs pagatavot savu iecienītāko picu no īstiem itāļu miltiem.

Pēc padarītā darba katrs dalībnieks saņems diplomu par gardākās un krāšņākās picas pagatavošanu un varēs baudīt savu veikumu omulīgajās picērijas telpās. Aptuvenais pasākuma ilgums ir 1 h. Šo meistarklasi aicinām apmeklēt bērnus vecumā no 5 līdz 14 gadiem.

Dalības maksa pasākumam ir 18.00 € un cenā ietilpst: meistarklase ar pasākuma vadītāju, pica, Rāmkalnu BIO morss, diploms un tēja vai kafija vecākiem (meistarklasē bērni piedalās bez vecākiem).

Lai pieteiktos uz meistarklasi raksti uz  bellapizza@ramkalni.lv norādot bērna vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāka vārdu, uzvārdu, vai zvani +371 28668851.

Informējam, ka vietu skaits ir ierobežots! Kā arī lūgums ierasties 15 min pirms pasākuma sākuma.

Gaidīsim Jūsu pieteikumus un uz tikšanos Rāmkalnos!
Atpakaļ uz jaunumiem