Lai sniegtu Tev labāko tiešsaistes pakalpojumu, mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu lapu, Tu piekrīti Rāmkalnu sīkdatņu un privātuma politikai.
Uzzini vairāk: Privātuma politika"Sidra ceļš" pieturas punkts - atpūtas parka Rāmkalni Veikals

09 decembris 2022

Atpūtas parka Rāmkalni Veikals ir viens no pieturas punktiem Lauku Ceļotājs ierosinātajā projektā Sidra ceļš. Mūsu Veikalā starp Latvijā ražotajiem produktiem atradīsiet arī Sabiles un Abavas vīna darītavas ražoto sidru.

Šeit variet apskatīt karti!

Par projektu Sidra ceļš:

Tā ir karte, kas Jūs aizvedīs uz dažādām Latvijas sidra darītavām, kā arī restorāniem un krodziņiem, kas ceļ to galdā. Sidra ceļš ļaus izprast Latvijas sidra specifiku, iepazīstinās ar kulinārajām tradīcijām un kultūras mantojumu dažādos reģionos. Jums būs iespēja tikties ar pašiem sidrdariem, kas vada nelielas saimniecības, rūpējas par dārzu, pastāstīs par savu darbu vai pat ļaus tajā piedalīties.  
Iniciatīva Sidra ceļa veidošanai Latvijā radusies Latvijas lauku tūrisma asociācijai ’’Lauku ceļotājs” un sidra darītājiem – savas lietas entuziastiem. Ābolu audzēšana ir viena no lielākajām augļkopības nozarēm Latvijā, un šeit sastopamie āboli ir zināmi kā augstas kvalitātes un ļoti aromātiski, un tas izceļ Latvijā ražota sidra garšu. brošūra piedāvā informāciju par Latvijas sidra kultūru un vietējām tradīcijām, sidra svētkiem.

Brošūra piedāvā informāciju par Latvijas sidra kultūru un vietējām tradīcijām, sidra svētkiem. Brošūras pielikumā ir karte, kurā iezīmētas ne tikai Latvijas sidra darītavu atrašanās vietas, norādītas to piedāvātās apmeklējuma iespējas un degustācijas, bet arī tuvumā esošie viesu nami, kafejnīcas un restorāni, kur var nobaudīt un iegādāties vietējo ražotāju produkciju.

Vairāk informācijas www.celotajs.lv/sidracels.
Atpakaļ uz jaunumiem