Lai sniegtu Tev labāko tiešsaistes pakalpojumu, mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu lapu, Tu piekrīti Rāmkalnu sīkdatņu un privātuma politikai.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Rāmkalnos atverās BIO maiznīca, Picērija un jauns Delikatešu veikals dzīves garšu baudītājiem

19 maijs 2022

Šajā ceturtdienā, 19. maijā, atpūtas parkā Rāmkalni durvis vērs jauns gastronomisks projekts “Maize & Delikateses” -  BIO maiznīca, picērija un jauns veikals dzīves garšu baudītājiem.

 Bio Maiznīca piedāvās pēc senām receptēm uz vietas ceptu  BIO maizi, rupjmaizīti cepsim īstā malkas krāsnī. Maizes cepšanā izmantojam tikai augstākā labuma bioloģiskās izejvielas un produktus.

‘’Bella Pizza’’ - skaistumu un garšu var atrast ne tikai Itālijā, bet tepat Latvijā – Rāmkalnos. “Bella Pizza” jeb “skaistā” pica tiek cepta uguns krāsnī, mīklai izmantojam īstus itāļu picu miltus. Picu mērces gatavojam paši, un pievienojam gardu sieru un piedevas.  Ikvienam ir iespēja domās pārcelties saules pielietajā Toskānas reģionā - nogaršot kādu no deviņām picām, piemēram, iecienīto Margharita un malkot lielisku cappuccino. Piedāvāsim arī īpašu picu ar Rāmkalnu kūpināto vistu. Stāstot stāstu par ‘’Bella Pizza’’,  katrai sastāvdaļai ir nozīme. Mūsu šefpavārs ļoti lūdz pieminēt, ka arī sīpolus karamelizējam paši. 😊

‘’Maize & Delikateses’’ veikala plauktos atradīsi citviet neierastus gardumus, izmeklētus vīnus un delikateses no Vidusjūras valstīm, Gruzijas, Armēnijas, tālās Japānas un citām tuvām un tālām zemēm – palutini sevi, iepriecini savus mīļos!

“Maize & Delikateses” - veikals,  BIO maiznīca un picērija, izvietots atpūtas parkā Rāmkalni, kur katrs atradīs sev patīkamāko nodarbi! Rāmkalni atrodas skaistā vietā pie Gaujas upes, nepilnus 30 km no Rīgas, pašā Gaujas Nacionālā parka sākumā. Rāmkalnos pieejamas dažādas atrakcijas visai ģimenei, iespējams gardi paēst Bistro, kā arī Veikalā nopērkami turpat uz vietas gatavoti produkti un citi gardumi no tuvākām un tālākām vietām.

 

 
Atpakaļ uz jaunumiem